چاپ افست

در بیان کلی اُفست یک سیستم چاپ است که امروزه به طور بسیار گسترده برای چاپ انواع بروشور ، کاتالوگ ، پوستر ، کارت ویزیت فرم های عمومی و خلاصه هر چیزی که قرار است بر روی کاغذ و با تیراژ و کیفیت بالا چاپ شود مورد استفاده قرار می‌گیرد .

مزایای چاپ افست می‌توان به سرعت کار و دقت ماشین اشاره کرد که باعث می‌شود کارهای چاپی با سرعت و سفارش شما در تیراژهای بالا انجام شود. دستگاه چاپ افست قابلیت چاپ متون و تصاویر را با بهترین کیفیت دارد . در چاپ افست، با استفاده از زینک و مرکب‌های باکیفیت، می‌توان تعداد کارهای چاپی را تا مرز یک میلیون تیراژ نیز انجام داد که از نظر قیمت نسبت به چاپ دیجیتال با صرفه تر است.

از مزایای چاپ افست میتوان به بالاترین کیفیت چاپی و ماندگاری آن،هزینه‌ی پایین چاپ،ماندگاری و سرعت بالا تولید کلیشه‌ی چاپی و همچنین تیراژ بالای ان اشاره کرد که این توان را به شما میده که چاپی با کیفیت با داشته باشید .

شاید برایتان مهم باشد که محصول پایانی چاپ شده داریا کیفیت بالایی در زمان تحویل به شما باشد گروه چاپ آژانس ایده و خدلاقیت رسپینا با داشتن متخصصین و تکنسینها و ناظرین چاپ که تمام وقت در هنگام تولید محصولات چاپی مشتریان خود نظاره گر مراحل تولید و چاپ می باشند این اطمینان به به مشتری میدهد که محصول پایانی با بالاترین کیفیت و رنگ مورد نظر آنها تحویل میگردد و تمامی دغدغه های انان را از بین میبرد .

خدمات:

  • چاپ سربرگ ،پاکت ،کارت ویزیت، کارت تبریک
  •  انواع کاتالوگ، کتاب، بروشور، ست اداری، تقویم و سررسیدهای اختصاصی
  • چاپ و تولید انواع استندهای کاغذی و مقوایی
  • چاپ انواع وابلر،دنگلر،شلف تاکرهای فروشگاهی
  • چاپ و تولید انواع بسته بندی و جعبه های مقوایی
  • چاپ و تولید انواع شاپینگ بگ های تبلیغاتی با استفاده از به روز ترین دستگاه های چاپ،مرغوب ترین متریال در پیش از چاپ و بهره گیری از بهترین کیفیت از مواد مصرفی از قبیل مرکب چاپ،ورنی،واتر بیس و مرکب های یووی
Offset