طراحی وب سایت

ممکن است این سوال برای شما پیش آمده باشد که داشتن یک وب سایت  چه مزیت هایی دارد ؟

داشتن یک سایت مانند داشتن یک کاتالوگ است اما با مزایای فراوان دیگر. یک کاتالوگ می تواند شامل تصاویر و متون باشد اما یک سایت میتواند از تصاویر، متون، فیلم و صوت و یا انیمیشن نیز بهره بگیرد. بنابر این امکان اطلاع رسانی جامع با محتوایی جذاب تر را می دهد. سایت شما با متقاضیان اطلاعات و محصولات یا خدمات فقط یک کلیک فاصله دارد و در تمامی ساعات شبانه روز و روزهای تعطیل نیز فعال است. داشتن وب سایت مانند داشتن یک مغازه، فروشگاه و یا مکانی است که دارای هیچ محدودیت مکانی و زمانی نیست و در دسترس کل جهان می باشد.

در دنیای تکنولوژی بروز بودن شرکتها وبرند ها این امکان را فراهم اورده است که شما بتوانید بدون هیچ گونه مشکلی با مشتریان خود حتی از راه دور در ارتباط باشید. نیاز به داده های اطلاعاتی برای مجموعه شما از این راه به راحتی برای شما امکان پذیر است.

گروه متخصصان طراحی وب آژانس ایده و خلاقیت رسپینا با به خدمت گرفتن فن آوری های روز دنیا و تعامل با بقیه واحد ها ، تمامی نیاز های مشتریان خود  را در جهت توسعه و راه اندازی و ارتقاء شبکه وب را فراهم می آورد تا در کنار آنها به صورت قدرتمند و مداوم در بازارهای مختلف حضور داشته باشد .

خدمات بخش طراحی سایت

  1. تحقیق و بررسی زیرساختهای موجود
  2. طراحی و راه اندازی وب سایت
  3. طراحی و راه اندازی فروشگاه آنلاین
  4. طراحی و راه اندازی باشگاه مشتریان و CRM
  5. طراحی و راه اندازی اپلیکیشن موبایل
  6. طراحی و راه اندازی ارتباط نمایندگیها